DZIEŃ KOBIET W KLASIE VII

Dzień Kobiet to miła tradycja, która utrzymuje się w naszej klasie.  8 marca chłopcy z klasy VII złożyli  wszystkim Paniom w szkole i dziewczynkom z klasy  życzenia oraz wręczyli  kwiatki i słodkie upominki. Natomiast kilka dni później przygotowali przyjęcie - niespodziankę. Dziewczęta były naprawdę miło zaskoczone ich zaangażowaniem. Zamówiona została pizza,  przyniesiono  smakołyki, a Marcin upiekł przepyszne ciasto. Krzysztof, Szymon, Kacper oraz Marcin przygotowali część artystyczną, w której były zawarte  konkursy i quizy.  Na koniec odbyła sie „randka w ciemno”. Nie obyło się bez żartów i dużej ilości dobrego humoru. Wszystkim impreza bardzo sie podobała. Dziękujemy chłopcom za pamięć i miły gest.

Przejdź na stronę swojej klasy!