ZBLIŻA SIĘ DZIEŃ CHŁOPAKA!

Czcionka:

A+A-

Kontrast:

Kadra

NAUCZYCIELE:

  • Przemysław Januszko (dyrektor szkoły, język polski)
  • Małgorzata Kempara (wicedyrektor szkoły, edukacja wczesnoszkolna, wychowawczyni klasy 2)
  • Agnieszka Ananicz-Dusza (edukacja wczesnoszkolna, muzyka, wychowawczyni klasy 1)
  • Kaja Bąk (pedagog, świetlica)
  • Wiktor Bąk (historia)
  • Jakub Duszczak (matematyka)
  • Magdalena Franków (matematyka)
  • Anna Godula (pedagog specjalny, świetlica, rewalidacja)
  • Marzena Gryczyńska (logopeda)
  • Joanna Grzybowska (język angielski, wychowawczyni klasy 5)
  • Anna Igras (język angielski, wychowawczyni klasy 7)
  • Beata Jasiak (edukacja wczesnoszkolna, język polski, świetlica, wychowawczyni klasy 3)
  • Joanna Kaczanowicz (rewalidacja)
  • Grażyna Kaliszan (przedszkole)
  • Ewa Kielec-Philipse (język niemiecki)
  • Joanna Kolczyńska (doradztwo zawodowe)
  • Marek Kornak (język polski, edukacja dla bezpieczeństwa, wiedza o społeczeństwie, wychowawca klasy 8)
  • Natalia Laskowska (przedszkole)
  • Bogusława Łabaziewicz (plastyka, technika, biblioteka, wychowawczyni klasy 4)
  • Anna Łaszuk (świetlica)
  • Katarzyna Malinowska (matematyka)
  • Wioletta Mączkowska (fizyka)
  • Sylwia Miedzianowska (wychowanie do życia w rodzinie)
  • Monika Mroczkowska (przedszkole)
  • Urszula Olejniczak (religia, biblioteka, świetlica)
  • Jolanta Olobry (język polski, logopeda)
  • Barbara Pielak (biologia)
  • Urszula Pomocka (wychowanie fizyczne, przyroda, wychowawczyni klasy 6)
  • Izabella Praszczyk (przedszkole)
  • Ilona Różańska (przedszkole)
  • Magdalena Sawicka (chemia)
  • Magdalena Szuster (geografia)
  • Katarzyna Taraska (nauczanie indywidualne)
  • Agata Tkaczyk (wychowanie fizyczne, świetlica, przedszkole)
  • Agnieszka Włodarczyk (przedszkole)
  • Małgorzata Zajko (wychowanie fizyczne)

 

ADMINISTRACJA:

  • Monika Białek - kierownik gospodarczy, sekretarz szkoły
  • Krzysztofa Tomaszewska - główna księgowa

 

OBSŁUGA:

  • Patrycja Mikołajczyk - woźna w przedszkolu
  • Katarzyna Rutkowska - woźna w przedszkolu
  • Katarzyna Stawska - woźna w przedszkolu
  • Marlena Węclewska - woźna w przedszkolu
  • Olha Danyliuk - pracownik do prac lekkich
  • Danuta Janik - pracownik do prac lekkich
  • Bożena Lewandowska - pracownik do prac lekkich
  • Agnieszka Siry - pracownik do prac lekkich
  • Janusz Targosz - starszy woźny oddziałowy
Data dodania: 2018-03-28 09:49:09
Data edycji: 2022-09-24 12:23:32
Ilość wyświetleń: 5735

Konkursy

Zgłoś się do konkursu szkolnego! Nabór trwa jeszcze kilka dni!
Zobacz

Kalendarz

Lekcje zdalne

Zobacz podstrony klas i nauczycieli
Zobacz
Bądź z nami
aktualności i informacje
Biuletynu Informacji Publicznej
Logo Facebook
Facebook