WITAMY NA STRONIE ZESPOŁU SZKÓŁ PUBLICZNYCH W BIAŁUNIU!
Opcje widoku
Powiększ tekst
Powiększ tekst
Pomniejsz tekst
Pomniejsz tekst
Kontrast
Kontrast
Podkreślenie linków
Podkreślenie linków
Deklaracja dostępności
Deklaracja dostępności
Reset
Reset

DZIEŃ PATRONA :)

XIV BIEG IM. MARKA KOTAŃSKIEGO !!!

29 maja 2024 roku w pobliskim lesie odbyły się biegi z okazji "Dnia Patrona". Było to już czternaste spotkanie uczniów szkół Gminy Goleniów, które wspólnie, przy fantastycznej atmosferze, aktywnie rywalizowały ze sobą zgodnie z zasadą "fair play". Partnerem naszej uroczystości, jak zawsze, był Ośrodek Sportu i Rekreacji w Goleniowie.

Łącznie wystartowało ponad stu biegaczy z nastepujących szkół: 

SP Komarowo, SP Lubczyna, SP Krępsko, SP 8 Goleniów, SP Kliniska Wielkie, ZSP Mosty i gospodarze ZSP Białuń.

Zaangażowanie uczniów, rodziców, pracowników szkoły co roku powoduje, że ten dzień jest wyjątkowy dla nas wszystkich.

Poniżej wyniki w poszczególnych kategoriach wiekowych:

 

Klasa 1 – dziewczęta

I miejsce - Aniela Dudzińska - SP Kliniska Wielkie

II miejsce - Oliwia Cybulska - SP 8 Goleniów 

III miejsce - Gabrysia Bochonus - ZSP Białuń

Klasa 1 – chłopcy

I miejsce - Tymon Pikuła - ZSP Krępsko 

II miejsce - Cezary Agaciak - ZSP Białuń

III miejsce - Mikołaj Krawczyk - SP 8 Goleniów

Klasa 2 – dziewczęta

I miejsce - Natalia Balicka - ZSP Mosty

II miejsce - Hania Modrzejewska - ZSP Białuń

III miejsce - Ewa Żelepień - SP Kliniska Wiekie 

Klasa 2 – chłopcy

I miejsce - Borys Pulit - SP Kliniska

II miejsce - Aleksander Nowotny - SP 8 Goleniów

III miejsce - Szymon Olszewski - SP Krępsko

Klasa 3 – dziewczęta

I miejsce - Nela Suwała - SP Krępsko

II miejsce - Natalia Dykowska - SP Lubczyna

III miejsce - Emilia Kalinowska - SP 8 Goleniów

Klasa 3 – chłopcy

I miejsce - Stanisław Wietrzyński - ZSP Białuń

II miejsce - Dominik Raczyński - ZSP Mosty

III miejsce - Franciszek Pawłowski - SP Krępsko

Klasa 4 – dziewczęta

I miejsce - Lilianna Kowalczyk - SP Lubczyna

II miejsce - Maja Suchłabowicz - ZSP Mosty

III miejsce - Zuzanna Wiatr - SP Krępsko 

Klasa 4 – chłopcy

I miejsce - Antoni Kałucki - SP Lubczyna

II miejsce - Cezary Rakowiecki - ZSP Białuń

III miejsce - Tymoteusz Różański - ZSP Mosty

Klasa 5 – dziewczęta

I miejsce - Natalia Malinowska - ZSP Mosty

II miejsce - Barbara Orfiniak - ZSP Białuń

III miejsce - Daria Duszczak - SP 8 Goleniów

Klasa 5 – chłopcy

I miejsce - Oliwier Szymański - ZSP Mosty

II miejsce - Filip Pulit - ZSP Kliniska

III miejsce - Filip Moszan - SP Komarowo

Klasa 6 – dziewczęta

I miejsce - Karyna Kraves - SP Krępsko

II miejsce - Julia Adamowicz - SP Białuń 

III miejsce - Oliwia Sosnowska - ZSP Mosty

Klasa 6 – chłopcy

I miejsce - Jakub Kozak - SP Komarowo

II miejsce - Michał Malinowski - ZSP Mosty

III miejsce - Konrad Kostecki - SP Kliniska WIelkie 

Klasa 7 – dziewczęta

I miejsce - Zuzanna Wiśniewska - ZSP Białuń

II miejsce - Jessica Czarnynoga - SP Lubczyna 

III miejsce - Maria Urbańska - SP Krępsko

Klasa 7 – chłopcy

I miejsce - Rayan Nowak - SP 8 Goleniów

II miejsce - Alan Antczak - ZSP Białuń

III miejsce - Oskar Panasiuk - SP Komarowo

Klasa 8 – dziewczęta

I miejsce - Zofia Jelińska - SP 8 Goleniów

II miejsce - Karolina Wingrowicz - SP Kliniska Wielkie

III miejsce - Zofia Cioroch - SP Krępsko

Klasa 8 – chłopcy

I miejsce - Ksawery Grzybowski - ZSP Białuń

II miejsce - Tymoteusz Pomarański - SP Kliniska Wielkie

III miejsce - Adrian Wilczęga - SP Krępsko

Gratulujemy wszystkim uczestnikom startującym w XIV  Biegu im. Marka Kotańskiego :)

Data dodania: 2024-05-29 18:41:01
Data edycji: 2024-05-29 19:09:56
Ilość wyświetleń: 51

Konkursy

Zgłoś się do konkursu szkolnego! Nabór trwa jeszcze kilka dni!
Zobacz

Kalendarz

Lekcje zdalne

Zobacz podstrony klas i nauczycieli
Zobacz
Bądź z nami
aktualności i informacje
Biuletynu Informacji Publicznej
Logo Facebook
Facebook
Biuletynu Informacji Publicznej