X SEJMIK SAMORZĄDÓW UCZNIOWSKICH

Dnia 30 maja 2019 r. w sali Urzędu Miasta i Gminy Goleniów odbył się X Sejmik Samorządów Uczniowskich. Sejmik przygotował Samorząd Uczniowski Zespołu Szkół Publicznych w Mostach. Spotkanie miało formę debaty, której hasło brzmiało "Ekologia, czy styl życia?" Nasz Samorząd reprezentowali: Hanna Motyl, Izabela Jaroń i Krzysztof Mielnik z opiekunem p. Urszulą Olejniczak.

Podczas debaty młodzież miała okazję wypowiedzieć się na jeden z najbardziej kontrowersyjnych tematów ostatnich lat- czy dla nowego pokolenia ekologia to chwilowa moda, czy styl życia, czy może konieczność? Debata podzielona była na trzy panele dyskusyjne: Ekologia i Świat, Ekologia w Polsce, Ekoregion. Przedstawiciele naszej szkoły wzięli aktywny udział w dyskusji.

Data dodania: 2019-06-03 18:38:25
Data edycji: 2019-06-03 18:44:20