Wycieczka integracyjna

Dnia 22 czerwca 2021 odbył się jednodniowy wyjazd integracyjny do Międzyzdrojów dla klasy piątej, siódmej i ósmej.

Opiekunami byli wychowawcy klas, którzy przez cały czas dbali o bezpieczeństwo uczniów.

Wycieczka rozpoczęła się z samego rana. W podróży wszystkim humory dopisywały. Wspaniałe było siedzieć wśród koleżanek i kolegów i nie myśleć o nauce, zadaniach i sprawdzianach.

Uczniowie wzięli udział w Turystyczno-Rekreacyjnej Imprezie na Orientację „Międzyzdroje -Wypad na rybkę”. W programie wycieczki znalazły się: spacer po plaży z moczeniem nóg w morzu, Promenada Gwiazd, Oceanarium, Muzeum Przyrodnicze Wolińskiego Parku Narodowego, Zagroda Pokazowa Żubrów. Uczestnicy wycieczki mieli także czas dla siebie, by zakupić pamiątki.

Wszyscy wrócili uśmiechnięci i szczęśliwi:)

Data dodania: 2021-06-22 18:49:21
Data edycji: 2021-06-28 18:51:16