Uroczyste zakończenie roku szkolnego w klasie VIII

Zakończenie roku szkolnego to dla każdego ucznia chwila niezwykle wyczekiwana, radosna, niosąca za sobą trud dziesięciu miesięcy nauki, jednocześnie jednak rozpoczynająca okres dwumiesięcznego, zasłużonego odpoczynku.

Uroczyste  zakończenie roku szkolnego dla uczniów VIII, które miało miejsce 24 czerwca 2021 r., zgromadziło uczniów, rodziców, nauczycieli i pracowników szkoły. Wszyscy zebrali się na sali gimnastycznej szkoły.

Po wprowadzeniu sztandaru i odśpiewaniu hymnu państwowego, głos zabrał dyrektor szkoły Przemysław Januszko, dziękując uczniom, nauczycielom, rodzicom i pracownikom za wspólne miesiące nauki i pracy oraz pogratulował osiągniętych sukcesów.
W kolejnej części uroczystości przyszedł czas na wręczenie nagród i dyplomów najlepszym uczniom.

Po uroczystym ślubowaniu naszych absolwentów, nastąpiła część artystyczna uroczystości przygotowana przez uczniów klasy siódmej i ósmej. Siódmoklasiści przekazali drobne upominki kolegom i koleżankom klasy ósmej. Uczniowie klasy ósmej podziękowali dyrektorowi szkoły, nauczycielom, pracownikom szkoły i rodzicom za wspólnie spędzone lata, za poświęcony czas, zaangażowanie i cierpliwość.

Naszym Absolwentom życzymy samych sukcesów w dalszej edukacji.

Data dodania: 2021-06-24 18:02:34
Data edycji: 2021-06-28 18:03:17