Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2018/2019

Dnia 3 września 2018 roku w naszej szkole odbyło sie uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2018/2019. Na inauguracji nowego roku szkolnego obecni byli burmistrz miasta Goleniów Pan Robert Krupowicz, nowy dyrektor szkoły Pan Przemysław Januszko, grono pedagogiczne, uczniowie klas I-VIII oraz rodzice. Uroczystość rozpoczęto od wprowadzenia pocztu sztandartowego i odśpiewania hymnu narodowego. Następnie głos zabrał pan burmistrz, który powitał wszystkich obecnych i przedstawił nowego dyrektora szkoły.

Pan Przemysław Januszko przekazał najważniejsze informacje dotyczące pracy placówki w bieżącym roku szkolnym. Następnie uczennica klasy piątej Ewa Motyl wyrecytowała wiersz, który był wprowadzeniem uczniów do pracy w nowym roku szkolnym.

Po zakończonej uroczystości uczniowie udali się do klas na spotkanie z wychowawcami.

Data dodania: 2018-09-09 13:20:24
Data edycji: 2018-09-09 13:52:51