Rekolekcje

Szanowni Państwo, informujemy, że w tym roku jest niemożliwe, by jak dotychczas zorganizować rekolekcje w szkole. Rekolekcje będą przeprowadzane z wykorzystaniem telewizji i Internetu.
Rekolekcje wielkopostne odbędą się w terminie: 22, 23, 24 marca.

Klasy I, II, III od godziny 9.30 do 10.00. Rekolekcje poprowadzi ks. Adam Węgrzyn. Konwencja nauk rekolekcyjnych dla najmłodszych zostanie utrzymana w stylistyce programu „Ziarno”. Przy pomocy doświadczeń naukowych, prowadzący zachęcą dzieci do szukania i  rozpoznawania Pana Boga w świecie.

Klasy IV -VIII od godziny 12.30 do 13.00. Rekolekcje są dostępne na kanale TVP 3. Trudne sprawy dorastania, brak kontaktu z przyjaciółmi, często samotność i brak wsparcia – to tematy, które stały szczególne ważne dla młodzieży w okresie pandemii. Młody człowiek często nie wie, gdzie szukać wsparcia, pomocą mogą być rekolekcje.                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                            Cykl Cykl trzech spotkań wielkopostnych, opartych na czytaniach  z Pisma świętego, poprowadzi o. Lech Dorobczyński.

Zarówno przed, jak i po rekolekcjach zajęcia odbywają się zgodnie z planem.
Opiekę nad dziećmi sprawują nauczyciele zgodnie z planem lekcji. Uczniowie, którzy nie uczęszczają na religię udają się na świetlicę.

Data dodania: 2021-02-24 16:00:46
Data edycji: 2021-02-26 15:45:22