RECYTATORSKIE SUKCESY!

Bardzo się cieszymy, że mogliśmy wziąć udział w Międzyszkolnym Konkursie Recytatorskim w Szkole Podstawowej w Komarowie. Radość nasza jest tym większa, że w kategorii klas I-III oraz w kategorii klas IV-VIII zwyciężyły nasze uczennice: Oliwia Rogala (kl. IIIa) oraz Zuzanna Rogala (kl. VI)!!!
Ponadto Zuzia otrzymała dodatkową nagrodę od pani Elżbiety Nowak z Wirtualnego Muzeum Joanny i Jana Kulmów przy Uniwersytecie Szczecińskim za niezwykle wzruszające wykonanie.
Gratulujemy również Alicji Danielak z kl. I oraz Miłoszowi Kudlikowi z kl. IV, którzy także reprezentowali naszą szkołę. Wszyscy nasi recytatorzy stanęli na wysokości zadania i dostosowali się do bardzo wysokiego poziomu konkursu.
Dziękujemy Szkole Podstawowej im. Joanny Kulmowej w Komarowie za zaproszenie i świetną organizację konkursu!

Data dodania: 2024-04-20 00:36:31
Data edycji: 2024-04-20 00:39:02