PROJEKT OGÓLNOPOLSKI - DRUŻYNA ENERGII DLA KLAS 6-8

Jest mi niezmiernie miło poinformować, że udało nam się zakwalifikować do programu „Drużyna Energii”. Głównym celem projektu jest zachęcenie młodzieży do aktywności fizycznej poprzez wspólną zabawę i rywalizację z rówieśnikami ze szkół w całej Polsce. W dobie pojawiających się co rusz kolejnych nowinek technologicznych, które młodzi ludzie uwielbiają, nie powinniśmy zapominać o tym, jak ważną rolę w ich rozwoju odgrywa właśnie ruch. Właśnie dlatego w Drużynie Energii wykorzystujemy media społecznościowe i internet, by pokazać uczniom, że sport może też być dobrym sposobem na wspólne spędzanie czasu.

Znaleźliśmy się w setce najlepszych szkół, dzięki Waszemu udziałowi w rywalizacji sportowej w ciągu tego roku szkolnego. Mogłam zaprezentować jury szkolne osiągnięcia w dziedzinie sportu.

Teraz rusza etap sportowy, podczas którego uczniowie klas 6-8 rywalizować będą o niezapomniane lekcje WF-u z gwiazdami sportu oraz cenne nagrody rzeczowe.

Akcja odbywa się pod honorowym patronatem Ministra Edukacji Narodowej, a Mecenasem projektu jest Energa.

KOORDYNATORZY: Ula Pomocka i Agata Tkaczyk :)

Data dodania: 2020-05-05 12:46:35
Data edycji: 2020-05-05 12:55:39