„Jesteśmy już uczniami”

''PASOWANIE PIERWSZOKLASISTÓW''

„Jesteśmy już uczniami”

Pierwszoklasiści są już pełnoprawnymi uczniami. 19 października 2021r. odbyło się w naszej szkole uroczyste pasowanie na ucznia. To był wyjątkowy dzień. W niezwykle podniosłej atmosferze, przed sztandarem, pierwszacy ślubowali być dobrymi uczniami i Polakami, swym zachowaniem i nauką sprawiać radość rodzicom i nauczycielom. Po złożeniu ślubowania pan dyrektor Przemysław Januszko dokonał pasowania na ucznia, dotykając ołówkiem ramion pierwszoklasistów. Zanim jednak maluchy zostały przyjęte do grona społeczności szkolnej, musiały przedstawić to, czego już się w szkole nauczyły. Gotowi, odświętnie ubrani i bardzo przejęci,  zaprezentowali swoje umiejętności. Na koniec uroczystości uczniowie otrzymali pierwsze legitymacje szkolne, pamiątkowe dyplomy oraz upominki przygotowane przez rodziców oraz uczniów klasy drugiej i trzeciej.

Życzymy pierwszakom dużo radości z codziennej podróży w cudowny świat nauki oraz wielu przyjaciół.

Data dodania: 2021-10-24 12:35:26
Data edycji: 2021-10-24 12:50:48