Pasowanie na ucznia

Pierwszoklasiści z naszej szkoły są już prawdziwymi uczniami. Uroczystość z tej okazji odbyła się 18 października 2019 r. Przed ślubowaniem i pasowaniem najmłodsi uczniowie pokazali, że wiele już potrafią. W ich wykonaniu można było posłuchać wierszy, piosenek obejrzeć zabawy taneczne. Doskonale odpowiadali na pytania związane ze znajomością zasad obowiązujących w szkole. W ten sposób udowodnili, że mogą dołączyć do społeczności uczniowskiej Szkoły Podstawowej im. Marka Kotańskiego w Białuniu. Uroczyste ślubowanie odbyło się w obecności dyrektora szkoły, nauczycieli, starszych koleżanek i kolegów oraz rodziców. Ten dzień na pewno długo pozostanie w pamięci najmłodszych uczniów. Pierwszaki, życzymy Wam sukcesów i wielu miłych chwil spędzonych w szkole!

Data dodania: 2019-10-20 14:23:50
Data edycji: 2019-10-20 14:30:51