Ogólnopolski Projekt ''Lekcja Nieśmiecenia'' - Głosujcie !

Nasza szkoła bierze udział w I etapie akcji „Lekcja Nieśmiecenia”

to partnerski projekt realizowany w ramach fundacyjnego programu „Ekoedukacja”, który podobnie jak Sprzątanie świata - Polska skierowany jest do nauczycieli i uczniów polskich szkół. Jego celem jest nie tylko teoretyczna, ale i praktyczna nauka ekologicznych nawyków związanych z segregacją odpadów. W ciągu kilku lat Fundacja Nasza Ziemia wraz z firmą Henkel Polska sp. z o.o. wesprze szkoły w procesie edukacji ekologicznej związanej z segregacją odpadów.

Wygrywa szkoła, która zbierze jak najwięcej oddanych głosów. Głosowanie trwa od 01.04 do 30.04.2021r. Jeden użytkownik może oddać 3 głosy dziennie.

Bardzo prosimy o oddanie głosów codziennie i przekazywanie innym informacji o projekcie, aby również mogli zagłosować.

Link do głosowania: https://www.lekcjaniesmiecenia.pl/glosowanie?city...

Dziękujemy za każdy oddany głos :)

Organizatorzy: Ula Pomocka i Anna Łaszuk :)

Data dodania: 2021-04-08 18:50:00