WITAMY NA STRONIE ZESPOŁU SZKÓŁ PUBLICZNYCH W BIAŁUNIU!
Opcje widoku
Ikona powiększania tekstu
Powiększ tekst
Ikona pomniejszania tekstu
Pomniejsz tekst
Ikona zmiany kontrastu
Kontrast
Ikona podkreślenie linków
Podkreślenie linków
Odnośnik do Deklaracja dostępności
Deklaracja dostępności
Resetowanie ustawień
Reset

Obroniliśmy tytuł mistrzów województwa w siatkówce plażowej!

Obroniliśmy tytuł mistrzów województwa w siatkówce plażowej!
Białuń ponownie najlepszy w województwie!
Ogromny sukces uczniów Zespołu Szkół Publicznych w Białuniu! Podczas finału Mistrzostw Województwa Zachodniopomorskiego w Plażowej Piłce Siatkowej w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej, który odbył się dziś w Kołobrzegu, nasi zawodnicy wywalczyli 1. miejsce i tytuł mistrzów województwa.
Szkołę reprezentowali: Nikodem Olkowski, Miłosz Mikulski i Igor Kowalski, którzy przez cały turniej prezentowali bardzo dobrą grę, zaangażowanie i sportowego ducha. Ich wysiłek przyniósł najcenniejszą nagrodę – złote medale i mistrzowski puchar.
To kolejny rok z rzędu, w którym tytuł mistrzów województwa trafia do Białunia, co pokazuje, że szkolna siatkówka ma się u nas naprawdę znakomicie. Dzięki współpracy z klubem SGS Goleniów.
Gratulujemy zawodnikom i dziękujemy za wspólnie spędzony dzień oraz wzajemne wsparcie wszystkim uczestnikom finału, a szczególnie reprezentacjom SP2 Goleniów i SP 5 Goleniów.
Brawo, chłopcy! Jesteśmy z Was bardzo dumni!
Udostępnij
Data dodania: 2026-06-23 21:59:34
Data edycji: 2026-06-23 22:01:44
Ilość wyświetleń: 12
Bądź z nami
aktualności i informacje
Biuletynu Informacji Publicznej
Logo Facebook
Facebook
Biuletynu Informacji Publicznej