NOWY SAMORZĄD UCZNIOWSKI

We wrześniu w Naszej Szkole odbyły się wybory do Samorządu Uczniowskiego. Najwięcej głosów uzyskała Emilia Motyl z klasy VIII, która została Przewodniczącą Samorządu Uczniowskiego. Drugie miejsce zajęła Ewa Motyl z klasy VII, która będzie pełniła funkcję Zastępczyni Przewodniczącej Samorządu Uczniowskiego. Skarbnikiem Samorządu został Piotr Adamowicz z klasy VII, a Sekretarzem Samorządu będzie Piotr Zaranek z klasy VII. Ponadto członkami Samorządu Uczniowskiego zostali: Martyna Ziętala (kl. VIII), Oliwia Felbur (kl. VIII), Michał Gogosz (kl. VIII), Jakub Mikołajczyk (kl. VII) i Krzysztof Motyl (kl. VII). Wszystkim członkom Samorządu gratulujemy i życzymy owocnej współpracy. Pozostałym kandydatom dziękujemy za zaangażowanie w kampanię wyborczą.

Data dodania: 2020-09-25 18:27:52
Data edycji: 2020-09-25 18:33:55