NOCKA W SZKOLE :)

10 czerwca klasa 5 ochoczo przedłużyła sobie czas pobytu w szkole o kilkanaście dobrych godzin. Działo się bardzo dużo, uczniowie emanowali niespożytą energią. Zgodnie z ustalonym programem odbyło się „nocne granie”, czyli mecze w piłkę halową i ręczną. Sportowo było ponad dwie godziny. Następnie na kolację „dojechała zamówiona pizza”, a niektórzy delektowali się sushi. Dzięki Ignacemu, który przywiózł specjalną maszynę, uczniowie mieli stałą „dostawę” popcornu. Potem było trochę tańca i zabaw. Wieczorem poszliśmy na spacer zobaczyć zachód słońca. Po drodze zaliczyliśmy plac zabaw. Po wieczornej przechadzce na sen było jeszcze zdecydowanie za wcześnie. Reasumując działo się dużo, co najważniejsze wszystkim wspólnie spędzony czas bardzo się podobał .

Noc w szkole” pokazała szkołę z innej perspektywy, nie tylko jako budynku, do którego trzeba przyjść rano z odrobionymi lekcjami… Ale także miejsce, gdzie można coś zorganizować, dobrze się bawić i miło spędzić czas. Dziękuję rodzicom uczniów za wsparcie oraz pomoc w organizacji tego wydarzenia.

Data dodania: 2022-06-12 10:53:58
Data edycji: 2022-06-12 11:20:10