MAMY SREBRO :)

MISTRZOSTWA POWIATU  W MINI PIŁKĘ RĘCZNĄ !!!

5 i 6 lutego  2024 roku w Szkole Podstawowej nr 1 w Nowogardzie odbyły się Mistrzostwa powiatu  w mini piłkę ręczną. Drużyna dziewcząt wywalczyła 2. miejsce i tym samym uzyskała tytuł  Wicemistrza Powiatu Goleniowskiego.  Chłopcy uplasowali się na 4. miejscu.

Obie drużyny zaprezentowały bardzo dobrą i zdecydowaną postawę na boisku. Brawa i  gratulacje dla naszych wspaniałych sportowców.

Poniżej składy obu drużyn:

KAPITAN - MAJA KARDZIS, JULIA ADAMOWICZ - BRAMKARZ, MICHALINA JAROŃ, HANNA CIEŚLA, AMELIA BARAN, ZUZANNA BOCHONUS, BARBARA ORFINIAK, WERONIKA ŻYŁA, ANASTAZJA DANIELAK,  ZUZANNA ROGALA, JULIA MAKAREWICZ, ZUZANNA WALCZAK:)

KAPITAN: RADOSŁAW BŁAŻEWICZ, BRAMKARZE: IGOR KOWALSKI i  JAN CHWIAŁEK, MICHAŁ GAJEWSKI, SZYMON TWOREK, FILIP BORKOWSKI, KAMIL SZTURO, MIŁOSZ MIKULSKI, MARCEL MAJ, SZYMON ŁASZCZ, CEZARY RAKOWIECKI, EMIL FYDRYCH, FILIP PACZKOWSKI:)

Data dodania: 2024-02-06 17:05:26
Data edycji: 2024-02-10 19:05:40