SZCZYPIORNIŚCI NA MEDAL :)

MISTRZOSTWA GMINY W PIŁKĘ RĘCZNĄ W RAMACH IGRZYSK MŁODZIEŻY SZKOLNEJ !!!

5 grudnia 2023 roku odbyły się Mistrzostwa Gminy w piłkę ręczną dziewcząt i chłopców. Nasze szkolne reprezntacje zaprezentowały się na najwyższym poziomie. Po zaciętych i wyrównanych meczach drużyna  dziewcząt zajęła 1. miejsce i uzyskała awans do mistrzostw powiatu, natomiast chłopcy zajęli 3. miejsce.

Skład drużyny dziewcząt: Paulina WIśniewska - kapitan, Oliwia Jezierska i Anna Czyż - bramkarki, Amelia Śliwińska, Zuzanna Wiśniewska, Julia Siry, Kinga Żyła, Maja Gajewska, Emilia Szyłko, Sandra Stawska, Zuzanna Czaplińska, Oliwia Czerniawska.

Skład drużyny chłopców: Oliver Dębiec - kapitan, Alan Antczak - bramkarz, Borys Kosek, Mikołaj Kosek, Piotr Matysiak, Wiktor Pawlak, Jakub Woźniak, Antoni Giera, Ksawery Grzybowski, Tomasz Orfiniak, Jakub Leśniewski, Ignacy Zaranek.

Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Data dodania: 2023-12-05 19:19:13
Data edycji: 2023-12-05 19:41:41