KIERMASZ BOŻONARODZENIOWY

Dodatkowo wielkie podziękowania dla osób, które obsługiwały stoisko. Mimo niesprzyjającej pogody, klientów na szczęście nie brakowało. Kto nas odwiedził, ten wie, że z pustymi rękami nie wyszedł :)
Na zdjęciach można zauważyć nowy baner promujący naszą szkołę, aby każdy mógł bez problemu nas znaleźć. Sponsorem banera oraz opakowań do pakowania ciast jest p. Andrzej Różański, za co serdecznie Mu dziękujemy.
A teraz na koniec to, co wszystkich interesuje.... Kasa ;) zarobiliśmy 2176, 82 zł!!!!!! Jesteśmy mega zadowoleni z wyniku.
Dziękujemy jeszcze raz za poświęcony czas i zaangażowanie!

Data dodania: 2022-12-07 23:26:42
Data edycji: 2022-12-07 23:39:08