MISTRZOWSKA DRUŻYNA DZIEWCZĄT !!!

III MIEJSCA W PÓŁFINAŁACH MISTRZOSTW WOJEWÓDZTWA W KOSZYKÓWCE I PIŁCE RĘCZNEJ DZIEWCZĄT!!!

Ostatnie dwa dni (29 i 30 marca) to zmagania naszej reprezentacji dziewcząt w zawodach na szczeblu wojewódzkim. W pierwszym dniu rozgrywały zawody w SP nr 16 w Szczecinie w koszykówkę. Zagrały najmocniej i skutecznie, jak tyko mogły, pokonując szkoły z Kołobrzegu i Modlimowa. Przegrały po dogrywce tylko z SP Świnoujście. Ostecznie zajęły 3. miejsce. Ten mecz pokazał charakter dziewcząt oraz to, że można jak równy z równym mierzyć się z dużymi szkołami i nie ulegać presji.

Następnego dnia dziewczęta grały także w Szczecinie, tym razem w SP 55, w półfinale mistrzostw województwa w piłkę ręczną. Tutaj też pokazały moc i nie odpuszczały swoim rywalkom.  Ostatecznie zajęły również 3. miejsce.

Brawo dziewczęta za godne reprezentowanie szkoły i sukcesy sportowe, jakie osiągnęłyście do tej pory.

Skład naszych "BIAŁUŃSKICH ZŁOTEK": Paulina Wiśniewska, Zuzanna Wiśniewska, Amelia Śliwińska, Kinga Żyła, Julia Siry, Sandra Stawska, Maja Gajewska, Emilia Szyłko, Zuzanna Czerniawska, Oliwia Jezierska, Michalina Jaroń, Hania Cieśla, Maja Mitura.

Trenerem dziewcząt jest pani Ula Pomocka :)

Data dodania: 2023-03-30 19:10:01
Data edycji: 2023-03-30 19:47:13