MISTRZOWIE BASKETU !!!

I MIEJSCE W MISTRZOSTWACH POWIATU W PIŁCE KOSZYKOWEJ CHŁOPCÓW !!!

3 lutego 2023 roku w hali OSiR w Goleniowie odbyły się Mistrzostwa Powiatu w piłce koszykowej chłopców w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej.
W zawodach wzięło udział łącznie pięć szkół: SP2 Goleniów, SP3 Nowogard, SP4 Nowogard, SP Maszewo oraz  nasza szkoła ZSP Białuń.
Nasi zawodnicy po raz kolejny stanęli na wysokości zadania i pomimo intensywnych startów w różnych zawodach odnieśli kolejny sukces - zostali Mistrzami Powiatu. Trzeba przyznać, że nasza szkolna drużyna jest wszechstronnie utalentowana i odnosi wiele sukcesów sportowych. Dzisiaj z czterech rozegranych meczów najtrudniejsze starcie mieli z SP2 Goleniów. Obie drużyny równo zdobywały punkty i pokazały kawał dobrego basketu. Najwięcej punktów zdobyli: Igor, Tobiasz i Kamil, natomiast dobre zbiórki i rozegrania zanotowali Sebastian i Michał. Brawa także dla Piotra. który  po zbiórkach pod koszem był skuteczny. Podsumowując, cała drużyna zasługuje na ogromne gratulacje i brawa.
Poniżej skład drużyny:
IGOR PSIUK - KAPITAN, TOBIASZ OLKOWSKI, KAMIL DUDEK, SEBASTIAN BORKOWSKI, MICHAŁ SOBOTOR, PIOTR SZTURO, WIKTOR PAWLAK, SZYMON TRACZUK, MICHAŁ BĘBEN, KSAWERY GRZYBOWSKI, ANTEK KOWALSKI.

Chłopaki będą reprezentować powiat w regionalnych rozgrywkach międzyszkolnych.

Gratulacje dla zawodników i rodziców chłopców :)

Data dodania: 2023-02-03 18:31:50
Data edycji: 2023-02-05 16:32:09