Ekologiczny wiec

Warto zacząć myśleć własną głową i żyć ekologicznie. Ekologiczny styl życia nie jest już dla nikogo nowością ani tajemnicą. Każdy z nas wie mniej więcej na czym polega i z pewnością każdy z nas w jakiś sposób już żyje ekologicznie.

Uczniowie przygotowali krótką listę ekologicznych przykazań, która może pomóc nam żyć w zgodzie z naturą na co dzień. Następnie wyszli na ulice Białunia, aby ogłosić swoje zaangażowanie w ekologię.

Segreguj śmieci, wykorzystujmy powtórnie odpady i naprawiajmy ubrania lub zabawki naszych dzieci. Kupujmy produkty przetworzone np. w procesie recyklingu oraz produkty wykonane z materiałów naturalnych np: z papieru. Wybierajmy torby papierowe, wielokrotnego użytku, meble z drewna i naturalne płótna.

Data dodania: 2018-05-28 21:07:19
Data edycji: 2018-05-28 21:29:23