Dzień Dziecka

1 czerwca to święto wszystkich dzieci na całym świecie. To, że w tym roku dzień dziecka będzie inny,   wcale nie musi oznaczać, że będzie gorszy, czy mniej uroczysty. Wręcz przeciwnie, czas pandemii dał nam dużo czasu na przewartościowanie wielu spraw, bliższe poznanie siebie nawzajem i lepsze zrozumienie potrzeb swoich najbliższych. Warto wykorzystać to nowe, trudne, ale też pouczające doświadczenie, jakim była przymusowa izolacja, na wyciągnięcie wartościowych wniosków. Okazało się, że nasi uczniowie do pełni szczęścia wcale nie potrzebują wypełnienia każdej sekundy swojego czasu zabawami i zabawkami, do tego, żeby poczuć się docenione, kochane i szczęśliwe.

Ten dzień w naszej szkole upłynął w wyjątkowej atmosferze. Już od drugiej lekcji uczniowie klas 1-8 obchodzili swoje święto. Każda z klas spędzała ten dzień na swój sposób, były spacery i spotkania na placu zabaw. Dopisała nam pogoda, humory i energia. W tym dniu także rodzice zatroszczyli się o niespodziankę dla dzieci w postaci pizzy, słodyczy czy owoców. To był wyjątkowy dzień, który dostarczył nam wielu emocji.

Wszystkim uczniom naszej szkoły życzymy, by każdy dzień był dla nich Dniem Dziecka.

Data dodania: 2021-06-09 08:24:52
Data edycji: 2021-06-09 12:32:07