Dzień Bezpiecznego Internetu

Dnia 9 lutego obchodziliśmy Dzień Bezpiecznego Internetu stąd też p. Anna Łaszuk zgłosiła dzieci uczęszczające na świetlicę szkolną do projektu Akademia Bezpiecznego Puchatka. Jednym z elementów projektu jest zorganizowanie zajęć, które mają na celu propagowanie bezpiecznego korzystania z Internetu. W związku z tym dnia 11 lutego odbyły się zajęcia profilaktyczne dla uczniów klasy I i II, na które został zaproszony pedagog szkolny. Na zajęciach dzieci dowiedziały się, czym jest Internet, jak prawidłowo z niego korzystać, była nawet okazja by wspólnie stworzyć internetową sieć. Panie przestrzegały także dzieci przed ogromem niebezpieczeństw czyhających w sieci, a także przed grami komputerowymi, które przesiąknięte są przemocą. Na zakończenie dzieci miały świetną okazję, by wymyślić sposoby spędzania czasu wolnego bez Internetu. To była ważna lekcja dla naszych uczniów stad też mamy nadzieję, że zapamiętali z niej jak najwięcej:)

Data dodania: 2021-02-21 16:38:43
Data edycji: 2021-02-21 16:42:05