CHOINKA Z ODZYSKU

4 grudnia Zespół Szkół Publicznych w Mostach zorganizował międzyszkolny konkurs plastyczno-techniczny pt. "Choinka z odzysku". W konkursie wzięło udział sześć szkół powiatu goleniowskiego. Naszą szkołę reprezentowały uczennice Ewa Motyl i Emilia Motyl, które po wcześniejszym wykonaniu z innymi uczniami ozdób, zajęły pierwsze miejsce.
Zadanie uczniów polegało na ozdobieniu dowolną techniką choinki wykonanej z płyty MDV z wykorzystaniem różnego rodzaju odpadów przeznaczone do ponownego wykorzystania.
Celem konkursu było promowanie idei ponownego wykorzystania surowców oraz zachowań proekologicznych. Konkurs również miał na celu rozwijanie uzdolnień plastycznych uczniów i kreatywnego myślenia w aspekcie recyklingu.

Uczennice zostały przygotowane do konkursu przez Panią Urszulę Pomocką i Annę Łaszuk.

Zdjęcia pochodzą z Facebooka Zespołu Szkół Publicznych w Mostach.

Data dodania: 2019-12-13 06:30:43
Data edycji: 2019-12-13 09:15:24