Bal karnawałowy

Korzystając z ostatnich dni karnawału nasze wychowawczynie świetlicy: p. Anna Łaszuk oraz p. Małgorzata Abramczuk przy pomocy p. Małgorzaty Kempary oraz p. Agnieszki Ananicz-Dusza zorganizowały bal dla uczniów klas I-III. Był to niezwykły „Owocowy Bal Karnawałowy”, który promował zdrowy styl życia. Dzieci przebrane za owoce tańczyły w rytm lubianych przez nich piosenek, a na przekąskę każdy miał za zadanie przynieść dla siebie owoce bądź warzywa. Zorganizowanie takiego balu nie było prostym zadaniem w obecnie panujących warunkach, ale udało się wydzielić dla każdej klasy miejsce do tańców tak, by klasy nie łączyły się ze sobą i zachowały między sobą odpowiedni dystans. Nie przeszkadzało to temu, by zabawa była wspaniała, a dzieci wracając do domów powtarzały słowa piosenki Majki Jeżowskiej:
„Owocowy, karnawał owocowy,
Super zabawa, bo taniec jest bardzo zdrowy. Owoce się nie kłócą, lecz śmieją się wokoło, Pałaszuj owoce, a będzie Ci wesoło”
Data dodania: 2021-02-21 21:29:59
Data edycji: 2021-02-21 21:31:53