Czcionka:

A+
A-

Kontrast:

Rozkład jazdy autobusu

Rozkład jazdy autobusu

Szanowni Państwo.

 

Informujemy, że dnia 2 września 2019 r.  rozkład jazdy autobusu jest następujący.

 

 

 

KARTA KURSOWA

ważna na dzień 02.09.2019.

 

 

 

km                                                                                                                                                                                            godz. wyj.

0

Goleniów ul. Woj.Pol.

07:35

9

Glewice

07:45

14

Żółwia Błoć

07:50

14

Żółwia Błoć 47

07:55

17

ZSP-Białuń (przystanek autobusowy)

08:00

23

Wierzchosław

08:10

27

Miękowo

08:20

28

Białuń blok

08:25

29

ZSP-Białuń (przystanek autobusowy)

08:30

32

Żółwia Błoć

08:40

37

Goleniów ZSS (pływalnia Fala)

08:50

46

Glewice

09:25

51

Żółwia Błoć

09:35

56

Goleniów SP1

09:45

 

II

ODWOZY

 

ZSP-Białuń

11:15

 

 

KARTA KURSOWA

ważna dnia 02.09.2019

km                                                                                                                                                                                           godz. wyj.

0

Goleniów

07:35

8

Gniazdowo

07:50

10

ZSP Białuń (przystanek autobusowy)

08:00

20

Niewiadomo

08:15

31

ZSP Białuń (przystanek autobusowy)

08:30

38

Goleniów ZSS (Pływalnia Fala)

08:50

39

Goleniów

08:55

 

 

 

Data dodania: 2019-08-28 17:26:05
Data edycji: 2019-08-28 17:32:51
Ilość wyświetleń: 132

Konkursy

Zgłoś się do konkursu szkolnego! Nabór trwa jeszcze kilka dni!
Zobacz

Kalendarz

Klasy

Przejdź na stronę swojej klasy!
Zobacz
Bądź z nami
aktualności i informacje
Twój Boks
Dowolna informacja
Przykładowy button