Wielki finał Turnieju Robotów

16 listopada w naszej szkole odbył się wielki finał organizowanego przez Stowarzyszenie Rozwoju Edukacji Informatyczno-Technicznej Turnieju Robotów. Wydarzenie zorganizowano przy wsparciu wielu podmiotów i osób, dzięki którym na uczestniów czekała fantastyczna zabawa, poczęstunek i moc innych wrażeń. Zaangażowanym w organizację przedsięwzięcia bardzo dziękujemy: Gmina Goleniów, Sołtys Białunia - pan Radosław Mikulski, Rada Rodziców przy ZSP w Białuniu, uczniowie Zespołu Szkół nr 1 w Goleniowie, Centrum Modelowania Przestrzennego.

Mamy nadzieję, że podobne imprezy będą gościć w naszych progach jeszcze częsciej. Dziękujemy panu Pawłowi Zarankowi za świetną inicjatywę i przygotowanie uczestników do finałowej rywalizacji. Dzięki zajęciom przygotowującym do Turnieju nasza drużyna w składzie: Borys Kosek i Ignacy Zaranek zajęła pierwsze miejsce w grupie młodszej.

Gratulacje

Data dodania: 2019-11-20 08:50:45