II MIEJSCE W MISTRZOSTWACH POWIATU GOLENIOWSKIEGO W MINI PIŁCE KOSZYKOWEJ CHŁOPCÓW W RAMACH IGRZYSK DZIECI

V-CE MISTRZOSTWO POWIATU W MINIKOSZYKÓWCE CHŁOPCÓW

W środę 23 stycznia nastapiła  kolejna odsłona koszykarskich zmagań naszych uczniów.  Do rywalizacji przystąpiły cztery drużyny tj. reprezentacje: SP 5 Goleniów, SP 1 Nowogard, SP 3 Nowogard  i nasza drużyna jako czwarta walczyła o tytuł Mistrza Powiatu w Mini Koszykówce chłopców. . Zawody odbyły się systemem pucharowym. W losowaniu trafiliśmy w pierwszym meczu na drużynę z SP 1 Nowogard . Po bardzo dobrym meczu wygrana 31:6 dała naszym koszykarzom  awans do ścisłego finału. W tym finale zmierzyliśmy się z drużyną z SP 3 z Nowogardu. Po pierwszych meczach, można było zauważyć, że cały turniej stał na wysokim poziomie. Walka była bardzo wyrównana do ostatnich sekund. Niestety szczęście, które w sporcie jest też czasami potrzebne, było po stronie przeciwnika. Przegrana zaledwie 15:10.

Chłopcy  zagrali świetny mecz. Nasi młodzi koszykarze  pokazali  fajną koszykówkę – wielkie gratulacje – srebrne medale w Mistrzostwach Powiatu to bardzo dobry wynik, tym bardziej, że nasza szkoła nie ma sali gimnastycznej.
Reprezentację przygotowała  i poprowadziła Urszula Pomocka
Chłopcy  zagrali w składzie: Kacper Dudek, Kamil Dudek, Szymon Psiuk, Alan Figura, Filip Wodnicki, Marcin Gogosz, Piotr Adamowicz, Jakub Mikołajczyk, Kacper Chwiałkowski, Piotr Zaranek, Szymon Kozłowski, Krzysztof Motyl, Michał Gogosz, Kornel Walkowiak.

Data dodania: 2019-01-23 20:30:38
Data edycji: 2019-01-23 21:11:17