Czcionka:

A+
A-

Kontrast:

Rozkład jazdy autobusu

Rozkład jazdy autobusu

Szanowni Państwo.

 

Informujemy, że dnia 19 czerwca 2019 r. rozkład jazdy jest następujący.

 

 

KARTA KURSOWA

ważna na dzień 19.06.2019.

Kursuje w dni nauki szkolnej

km        relacja    nr kursu    godz. wyj.

 

643

0

Goleniów

08:00

10

Glewice

08:15

15

Żółwia Błoć

08:25

18

ZSP-Białuń (przystanek autobusowy)

08:30

24

Wierzchosław

08:40

28

Miękowo

08:50

30

Białuń blok

08:55

31

ZSP-Białuń (przystanek autobusowy)

09:00

34

Żółwia Błoć

09:05

39

Goleniów ZSS (pływalnia Fala)

09:20

41

Goleniów Gim. 1

09:30

43

Goleniów

09:35

 

Odwóz 12:30

 

 

 

 

KARTA KURSOWA

ważna dnia 19.06.2019

km        relacja    nr kursu    godz. wyj.

 

644

0

Goleniów

08:05

8

Gniazdowo

08:20

10

ZSP Białuń (przystanek autobusowy)

08:30

20

Niewiadomo

08:45

31

ZSP Białuń (przystanek autobusowy)

09:00

38

Goleniów ZSS (Pływalnia Fala)

09:20

39

Goleniów

09:25

 

Odwóz 12:30

 

Data dodania: 2019-06-14 17:34:14
Data edycji: 2019-06-14 17:35:54
Ilość wyświetleń: 106

Konkursy

Zgłoś się do konkursu szkolnego! Nabór trwa jeszcze kilka dni!
Zobacz

Kalendarz

Klasy

Przejdź na stronę swojej klasy!
Zobacz
Bądź z nami
aktualności i informacje
Twój Boks
Dowolna informacja
Przykładowy button