NARODOWE ŚWIĘTO NIEPODLEGŁOŚCI - 11 LISTOPADA 2018 ROK

Narodowe Święto Niepodległości - 11 listopada 2018 rok

11 listopada 2018 roku poczet sztandarowy w składzie Wiktoria Anusewicz, Izabela Jaroń i Wojciech Traczuk  reprezentowali szkołę  podczas obchodów 100-lecia Niepodległości Polski.
Uroczystości rozpoczęły się o godzinie 17:30 na placu Józefa Piłsudskiego w Goleniowie, gdzie została odsłonięta rzeźba marszałka Józefa Piłsudskiego. Po krótkiej uroczystości przemaszerowaliśmy wraz ze wszystkimi delegacjami i pocztami sztandarowymi w kierunku Pomnika Niepodległości gdzie odbyła się zmiana warty i złożenie kwiatów przez przedstawicieli naszego Zespołu pana dyrektora  Przemysława Januszkę, panią Izabellę Praszczyk i Urszulę Pomocką.

W obchodach towarzyszyli nam rodzice naszych uczniów za co bardzo dziękujemy. Uroczystości miały bardzo podniosły ton i cieszymy się, że mogliśmy oddać szacunek i hołd bohaterom minionych czasów.

Data dodania: 2018-11-12 07:11:11
Data edycji: 2018-11-13 06:07:48