Lekcja wychowania fizycznego na lodowisku

Uczniowie naszej szkoły, podobnie jak w ubiegłym roku, mają możliwość w okresie zimowym doskonalenia swoich umiejętności łyżwiarskich i aktywnego spędzania czasu w ramach lekcji wychowania fizycznego. Klasa VI, VII i VIII wzięła udział w tego typu zajęciach. Pogoda dopisała i tym bardziej czas spędzony  na lodowisku stanowił nie lada atrakcje. Na lodowisku im weselej, tym lepiej. Był berek, hokej, nauka jazdy na łyżwach przy bandzie, mogliśmy obserwować wzloty i upadki nowicjuszy, a także podziwiać kunszt zaawansowanych łyżwiarzy, którzy samodzielnie pokonywali kolejne kółka niczym nasz złoty medalista olimpijski Zbigniew Bródka.

Zabawa na łyżwach jest przede wszystkim zachętą do aktywnego spędzania czasu wolnego. Takie lekcje wszystkim bardzo się podobają i tylko szkoda, że lodowisko nie jest czynne cały rok!

Data dodania: 2019-01-07 17:16:24
Data edycji: 2019-01-07 17:18:13