Czcionka:

A+
A-

Kontrast:

Kadra

NAUCZYCIELE:

  • Abramczuk Małgorzata (informatyka, świetlica)
  • Agnieszka Ananicz - Dusza (edukacja wczesnoszkolna, muzyka)
  • Wiktor Bąk (historia)
  • Kaja Bąk (pedagog, przedszkole)
  • Magdalena Franków (matematyka)
  • Daniel Halicki (fizyka, geografia)
  • Anna Igras (język angielski)
  • Przemysław Januszko (dyrektor szkoły, język polski)
  • Ewa Kielec-Philipse (język niemiecki)
  • Beata Jasiak (edukacja wczesnoszkolna, świetlica)
  • Bogusława Łabaziewicz (przedszkole)
  • Anna Łaszuk (świetlica)
  • Małgorzata Kempara (edukacja wczesnoszkolna)
  • Marek Kornak (język polski, edukacja dla bezpieczeństwa, wiedza o społeczeństwie)
  • Irena Mazan (chemia)
  • Aneta Meszyńska (język angielski)
  • Sylwia Miedzianowska (wychowanie do życia w rodzinie)
  • Urszula Olejniczak (religia, biblioteka, świetlica)
  • Jolanta Olobry (język polski, logopeda)
  • Barbara Pielak (biologia)
  • Natalia Pietruszka (przedszkole)
  • Urszula Pomocka (wychowanie fizyczne, przyroda, technika, plastyka)
  • Izabela Praszczyk (przedszkole, plastyka)
  • Ilona Różańska (przedszkole)
  • Agata Tkaczyk (wychowanie fizyczne, świetlica, przedszkole)

 

ADMINISTRACJA:

  • Monika Białek - kierownik gospodarczy, sekrtarz szkoły
  • Irena Kondracka - główna księgowa

 

OBSŁUGA:

  • Katarzyna Rutkowska - woźna w przedszkolu
  • Marlena Węclewska - woźna w przedszkolu
  • Patrycja Mikołajczyk- woźna w przedszkolu
  • Danuta Janik - pracownik do prac lekkich
  • Bożena Lewandowska- pracownik do prac lekkich
  • Małgorzata Makarewicz - pracownik do prac lekkich
  • Stawska Katarzyna - pracownik prac lekkich
  • Janusz Targosz - starszy woźny oddziałowy
Data dodania: 2018-03-28 09:49:09
Data edycji: 2020-09-22 13:02:22
Ilość wyświetleń: 3366

Konkursy

Zgłoś się do konkursu szkolnego! Nabór trwa jeszcze kilka dni!
Zobacz

Kalendarz

Lekcje zdalne

Zobacz podstrony klas i nauczycieli
Zobacz
Bądź z nami
aktualności i informacje
Biuletynu Informacji Publicznej
Facebook