Eliminacje Netto Mini Mundialu

Dnia 26 maja 2017 r. zakończyły się eliminacje Netto Mini Mundialu. W grupie młodszej turniej wygrała drużyna Niemiec, czyli dzieci ze Szkoły Podstawowej w Mostach. W grupie starszej też zwyciężyli Niemcy, których reprezentowali uczniowie z Białunia. Zwycięską bramkę w grupie starszej zdobył Adam Łuczak.

Wysoki poziom umiejętności pokazał także bramkarz Niemiec Michał Grębski. To on wybronił koleżankom i kolegom złoto. Do wielkiego finału, który odbędzie się 5 czerwca 2017 r. na stadionie Pogoni w Szczecinie, awansowało czterech finalistów eliminacji. Do najlepszej czwórki w grupie starszej zakwalifikowali się Niemcy (ZSP Białuń)oraz Turcja (SP 8 Goleniów), Rumunia (SP Mosty) i Ekwador (SP Kliniska).

Data dodania: 2017-05-26 21:34:00
Data edycji: 2018-03-28 21:34:46